Klub Taty - spotkanie 1 marzec!

Twoja rodzina, z pokolenia na pokolenie, może przechodzić poprzez „ojcowskie braki”. Czy Twój ojciec dokonał jakiegokolwiek wkładu na twoje emocjonalne konto, jak dorastałeś? Jeśli Twój ojciec nie dał Ci akceptacji i uczucia, bardzo prawdopodobne, że zaciągniesz duży debet. Rezultatem ciągłego debetu jest emocjonalne bankructwo. Jeśli nie zatrzymasz się i nie spojrzysz na równowagę twojego międzypokoleniowego konta ojcowskiego, zaistnieje niebezpieczeństwo przejścia tego „ojcowskiego debetu” na twoje dzieci. Pewnego dnia, ktoś będzie musiał zapłacić.
Nie szukaj tylko braków. Szukaj także atutów – tych obszarów, w których Twój ojciec był najlepszy i wierny. Chcesz mieć gwarancję, że te pokłady siły przejdą na Twoje dzieci nie tracąc na wartości? Jest wielu mężczyzn, którzy otrzymali wspaniałe dziedzictwo, ale jak rolnicy, którzy pozwalają chwastom niszczyć swoje uprawy, tak też oni poprzez swoje postępowanie pozwolili na zniszczenie otrzymanego dziedzictwa.
Zapraszamy na spotkanie Klubu Tato-OK. w czwartek 1-go marca o 18-tej w pomieszczeniach Centrum Obywatelskiego, w budynku stadionu miejskiego im. Henryka Reymana, wejście LE.